KONST / Litografier / Färglitografi 7563300
nr 756 3300
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), signerad, 83/150, 01, 30x21
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:19:29
25/4 07:57:44
100 kr
30/4 17:58:31
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner